Manufaktura mebli z Dobrodzienia

meble dobrodzień


Meble Dobrodzień – Manufaktura Mebli Karpiński&Koza to znakomity przykład rodzinnej działalności. Firma została założona w 1965 roku, wytwarza meble najwyższej jakości. Profesjonalny park maszynowy oraz doświadczenie zatrudnionych w niej od lat rzemieślników, to gwarancja profesjonalnego podejścia do klienta.

W procesie wytwarzania mebli są użyte tylko najlepsze gatunki drewna, uchwyty meblowe oraz inne akcesoria, które sprawiają, że meble są nie tylko piękne, ale również bardzo wygodne i funkcjonalne w użytkowaniu.

Poniżej kilka przykładów ich dotychczasowych realizacji. Zapraszamy do obejrzenia mebli wyprodukowanych w Dobrodzieniu.


[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”Meble Karpinski&Koza”]

Gorąco polecamy ich produkty oraz samą firmę. Doskonały kontakt z klientem, meble najwyższej jakości. Meble Dobrodzień to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. W tej miejscowości jest bardzo wiele firm produkujących luksusowe meble na wymiar.

W przypadku zainteresowania ich usługami, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Panią Moniką Kozą + 48 606 725 392. Zachęcamy również do odwiedzenia ich strony internetowej www.meblekarpinskikoza.pl. Pasją pracowników tej firmy jest projektowanie ponadczasowych mebli i wnętrz. Przekonaj się jak dobrze wykonywane są meble w Dobrodzieniu. Meble kuchenne, gabinetowe, sypialniane w różnych stylach. Skontaktuj się z nimi już dziś i zaplanuj jak będzie wyglądało wnętrze Twojego domu.

 

Bardzo prosimy o powołanie się na nasz serwis

Załoga serwisu meblowyuchwyt.pl