Jakie są rodzaje uchwytów meblowych oraz uchwytów do szafek kuchennych

Uchwyty meblowe są integralną częścią każdego wystroju. Dzięki ich funkcjonalności, niezawodności oraz doskonałej stylistyce meble prezentują się nowocześnie i stylowo. Wymiana starych uchwytów sprawi, że Twoje pomieszczenia zyskają niebanalny wygląd. Niezależnie od rozstawu otworów, kierunku otwierania szafek, czy frontów kuchennych, wymiana uchwytów istotnie zmieni wartość pokoi lub kuchni. Zarówno klamka do drzwiczek, czy akcesoria montowane w listwach znajdą uzasadnienie w każdej kuchni, komodzie, witrynie czy regałach zamkniętych. Sprawdź wśród jakich rodzajów możesz wybierać.

Spis treści:

  1. Jakie wybrać uchwyty do szafek w pokoju czy sypialni?
  2. Rodzaje uchwytów do szafek kuchennych - spraw sobie nowy mebel.
  3. Rodzaje uchwytów meblowych - jak wiele zmieniają.
  4. Uchwyty do wnętrz w stylu nowoczesnym.

Jakie wybrać uchwyty do szafek w pokoju czy sypialni?

Meble zachwycające nowoczesną stylistyką doskonale prezentują się z dodatkami, które współgrają ze stylistyka frontów oraz kolorystyką mebli. Wybór uchwytów jest ogromny. Zarówno te kontrastujące jak i dopasowane kolorystycznie prezentują się zachwycająco jeśli odpowiednio wybierzesz ich model. To bardzo ważne, aby montować akcesoria pasujące do reszty detali. Do mebli pokojowych oraz szaf warto wybrać:

  • tradycyjne uchwyty,
  • nowoczesne uchwyty,
  • frezowane
  • uchwyty gałkowe,
  • system bezuchwytowy. 

Najpopularniejsze i dobrze dobrane rączki wyróżniają się łatwym montażem, dobrze dobranym rozstawem, wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz dokładnością wykonania. Stylowe uchwyty są produktami, pasującymi nie tylko do koncepcji wnętrza, ale również do Twojego gustu.

Rodzaje uchwytów do szafek kuchennych - spraw sobie nowy mebel

Zabudowa meblowa wyznacza stylistykę wystroju pomieszczenia. Jej kolorystyka oraz styl i wykończenie frontów mebli w zestawieniu z odpowiednio dobranymi uchwytami tworzą spójną koncepcję kuchni, podkreślającą Twoje wyczucie stylu i gust. Rodzaje uchwytów do mebli kuchennych dopasowane do stylu zabudowy to obecnie:

Praktyczne strony doboru uchwytów wyróżniają się trwałością, odpornością na działanie wilgoci oraz wysokich temperatur. O kontakt z nimi w kuchni nietrudno i warto mieć na uwadze takie sytuacje. Stylowe, nowocześnie prezentujące sie uchwyty kuchenne zachwycają, jednak dla miłośników stylu retro oraz klasycznego powstały uchwyty kuchenne stylizowane, gwarantujące unikalny efekt. 

Rodzaje uchwytów meblowych - jak wiele zmieniają

Style uchwytów mają ogromne znaczenie dla wyglądu oraz jakości użytkowania mebli kuchennych. Aranżacja kuchni jest bardzo ważna z praktycznego punktu widzenia. Kuchnia to miejsce gdzie podczas gotowania ważny jest swobodny dostęp do zawartości kuchennych mebli, dlatego odpowiednie uchwyty nie powinny go utrudniać. Wystające elementy nie mają prawa mieć tu swojego miejsca. Funkcjonalne uchwyty meblowe gwarantują stabilność i pewność chwytu, sprawiając, że dłoń nie ślizga się podczas otwierania i zamykania drzwi i szuflad. Stylowe uchwyty powinny wykazywać się funkcjonalnością w zakresie minimalizacji powstawania zabrudzeń. Chwytając za nie, wcale nie musisz brudzić frontów. 

Uchwyty do wnętrz w stylu nowoczesnym

W nowocześnie urządzonych pomieszczeniach rządzi minimalizm oraz najwyższa jakość stosowanych rozwiązań. W zakresie dodatków do mebli również dominuje tendencja minimalistyczna, w myśl której proste kształty pozbawione są widocznych elementów dodatkowych. Efektowne szafki, komody, witryny w nowoczesnym stylu często prezentują systemy bezuchwytowe, działające w oparciu o dotyk określonej przestrzeni mebla. Optycznie niewidoczne, zachwycają funkcjonalnością oraz nowoczesnym wyglądem. Brak uchwytów nie każdemu jednak się podoba i skieruje swoje gusta w bardziej "namacalnym" kierunku. Aluminiowe uchwyty w nowoczesnych wnętrzach zapewnią trwałość i niezawodność użytkowania niezależnie od jego wielkości, nasłonecznienia oraz przeznaczenia.

Meblowyuchwyt.pl
Marta Mozolewska
Meblowyuchwyt.pl
m: +48 530 400 181
w: www.meblowyuchwyt.pl/
e: [email protected]
Uchwyty do szafek
do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy Shoper Shopify SEO Shoper by cybersolus.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl