Opcje przeglądania
Rodzaj materiału
Cena
  • od
    do

BOYARD to znana na całym świecie marka okuć frontowych i funkcjonalnych przeznaczonych do nowoczesnych i klasycznych mebli. Produkty BOYARD wyróżnia konkurencyjna, adekwatna cena przy wysokiej jakości stylu i estetyce. Oznacza to, że produkty – ze wszystkimi swoimi cechami – są bardzo przystępne dla wielu osób.

Specjalizacja w uchwytach meblowych okazała się zwycięskim rozwiązaniem w latach powstawania produkcji, kiedy postępowała stabilizacja życia codziennego po okresie przejściowym lat 90. Popularne stało wyposażanie mieszkań, aktywne zakupy lub zamówienia mebli. Coraz więcej pracy dokładali producenci mebli, aby zapewnić odpowiednie zapotrzebowanie na coś tak niezbędnego jak uchwyty.

Firma Boyard funkcjonuje na rynku branży meblarskiej od 1999 roku, odnosząc sukcesy na całym świecie. Swoją pracą i życzliwym podejściem firma zdobyła duże zaufanie wśród klientów.

Asortyment firmy obejmuje ponad 9 tysięcy pozycji towarowych, które są na bieżąco aktualizowane. BOYARD to jeden z uznanych liderów na rynku okuć meblowych w Rosji i Europie. Stała się jedną z najpopularniejszych marek w branży meblarskiej, zapewniając pełną gamę wysokiej jakości okuć meblowych i funkcjonalnych produktów w przystępnych cenach.

Rok 2020 stał się jednym z najbardziej nieprzewidywalnych lat. W związku z wprowadzeniem wielu ograniczeń w organizacji imprez masowych BOYARD wycofał się z działań zewnętrznych i postawił na rozwój własnego asortymentu. W 2020 roku narodziły się nowe okucia, które otworzyły producentowi nowe możliwości. Tworzenie wysokiej jakości nowoczesnych mebli o szerokim popycie, wśród których znajdziesz wysokiej jakości uchwyty do mebli i wieszaki na ubrania. 

Pomimo trudnych warunków ekonomicznych BOYARD cały czas utrzymuje wysoki poziom jakości i stabilności dostaw.

 

 

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl