Tylko do 03.07.2024r. dostawa  Pickup tylko 6,90 zł!

Citterio Giulio to jedna z wiodących firm w produkcji uchwytów meblowych. Założona w 1945 roku we Włoszech jako mała produkcja rzemieślnicza w sercu miasta Renate.

Od ponad pół wieku specjaliści fabryki pracują nad nowymi projektami. Czerpiąc inspiracje nie tylko z eleganckich antyków i antycznych mebli, nie tracą przy tym z oczu najmodniejszych trendów, odnosząc sukcesy nie tylko na rynku włoskim, ale na całym świecie. 

Każdy produkt to szczyt gustu, wspaniały przykład prawdziwej sztuki, opartej na włoskich tradycjach i przepojonej miłością do swojej pracy.

Cały cykl produkcyjny od opracowania projektu do produktu końcowego jest skoncentrowany we Włoszech, dzięki czemu producent gwarantuje ekskluzywność i nowatorstwo wszystkich wytwarzanych produktów.

Z niezwykłą starannością są dobierane materiały i surowce do produkcji uchwytów i akcesoriów meblowych. Dlatego te oryginalne włoskie produkty są ucieleśnieniem solidności, trwałości i wytrzymałości.

W ponad 70-letniej historii wiele się zmieniło, ale pasja do pracy przekazywana od ojca na syna, dotarła do trzeciego pokolenia rodziny Citterio i na pewno będzie dalej cieszyć swoimi sukcesami. 

 

 

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy Shoper Shopify SEO Shoper by cybersolus.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl